KAPAKLIDA SUCU, KAPAKLI DAMACANA SU

KAPAKLI DAMACANA SU , KAPAKLUDA SUCU

Vücudumuz temel yapı taşlarından ve ihtiyacı olan duyduğu maddelerden biride sudur. Suyun olmadığı bir yaşam düşünülemez derece zor hatta imkansızdır. Çünkü vücudumuzdaki bazı organlarımızda örneğin   %85 beyinde , %80 kanda, %70 kaslarda su bulunmaktadır. Susuz bir hayat  ile sağlığımızda yaşanacak sorunların saymakla bitmeyeceğini Kapaklı Su olarak önemle vurgularız. 

Kapaklı Damacana Su dağıtımı olarak ; tüketmekte olduğumuz suyun Kabızlık, migren, ülser, böbrek taşı mide eskimesi, gastirit,  sırt ağrıları gibi rahatsızların önlemesinde yardımcı olduğunu tüm bunların yanı sıra bizlerin enerji seviyesini koruyarak vücut ısımızı dengelediğini ve cildimizi taze tutmaya faydası olduğunu belirtiriz. 

Ancak kullanmakta ve tüketmekte olduğumuz şehir (çeşme) suyunun evlerimize gelinceye kadar olan yolcuğu farklıdır. Şehir (çeşme) suları nehirler, dereler  ve benzeri   suların toplanma havzalarında veya barajlara toplanması ile bizlere dolaylı olarak bir takım filtreleme, klorlama ve dezenfekte edilme gibi işlemlerden geçerek , borulara aracılığı ile kullanımımıza sunulmaktadır. 

Doğal kaynak suyu ise, kaynaktan ilk çıktığı hali ile işlem görmeden ve herhangi bir ek işlem yapılmadan direkt olarak içebildiğimiz saf ve temiz sudur.  Suyun temizliği ve saflığı kaynak noktasından ilk çıktığı ilk kaynaktan , gelişen teknolojinin son teknik ve otomatik makineleri el değemeden şişelenme  ve dolumu  sıkı bir kontrol altından geçerek bizlere kullanım ve tüketim için sunulmaktadır. 

Kapaklı Sucusu olarak , kullanacak olduğunuz şehir (çeşme) suyunun temiz olsa da, çeşmelere gelişi sırasındaki geçiş yolunun temizliğinin önemli olduğu söylemekte yarar görmekteyiz. Ayrıca şehir (çeşme ) suyunun içinde insan sağlığını tehdit eden ve sağlığımızı riske atan klorun bulunduğunu görmezden gelmek çok yanlış bir tutumdur. 

Unutmayın ki ; sağlığınız için kaynatarak kullanırım diye bileceğiniz Şehir (çeşme) suyunun kaynatıldığında içinde vitamin ve minarelerin olduğunu kanıtlanmış bilimsel bir durumdur. 

Bu sebeple Kapaklı Sucusu olarak bizler mutlak suretle, doğal kaynağından işlenmemiş ve dolumu el değmeden yapılmış, sağlık bakanlığının onayladığı ve standartlara uygun damacana suyunu kullanmanızı önermekteyiz. 

Kapaklı Su olarak  dolumu gerçekleştirilmiş suyun damacanada bizlere sunulmasının ne derece doğru olduğunu sorguladığınızı duyar gibiyiz. 

Damacanalara su dolumu yapılarak sizlerin hizmetine sunulmadan önce, yabancı madde ve koku kontrollerinde geçmekte  olup dış yıkama ünitelerinde dış yüzeyinin temizliği sonrasında iç yıkama ünitelerinde iç yüzeyinin 70 derece dezenfekte işleminden geçilerek , 16 istasyonlu yıkama işlemi ve ek iç yıkama birimleri ile damacananın mikrobiyolojik dezenfektesi gerçekleştirilmektedir. Bu dezenfekte işlemi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı  dezenfektanlar kullanılmaktadır. Dolum işlemi damacanaların dolum suyu ile durulanmasından sonra gerçekleştirilmektedir. Ve son olarak Şehir (çeşme ) suyunu bizlere seneler boyunca ulaşmasını sağlayan borular göz önüne alındığında bir damacananın kullanımı ve yeniden dolumu 50 adeti aşmamaktadır. Bu da damacanalarda tüketimini gerçekleştirdiğimiz suyun Şehir (çeşme) suyundan daha sağlıklı olduğunu gösterir. 

Kapaklı  damacana su hazır olarak ; damacananızda üzerinde kabarta logo bulunmalı ve kesinlikle yıpranmış ve kirli damacanaları almamanız gerektiğini, emniyet bandının kapalı olması gerektiğini, Kapak  üzerindeki logonun üretimin, son kullanma tarihinin ve seri numarasının olması gerektiğini bilmeli ve damacanalarınızı teslim alırken bu hususları gözden kaçırmamanızı bildirmekteyiz. 

Siz damacana su kullanıcıları olarak ; damacanadaki suyu kısa zaman içinde tüketim yoluna gitmeli, damacana suyunu güneş görmeyen ve serin yerde koruma altına almayı ve gıdaya yada suyunuza etki edebilecek temizlik ürünlerdi ile kimyasal maddelerle ayrı yerde  tutmanız gerektiğini Kapaklı da sucunuz olarak hatırlatırız.

 

Kapaklı Damacana Su firması  olarak  ;damacana suyu açtıktan bir hafta içinde tüketilmesi, damacananızın kapağının her zaman kapalı tutulması , kullanılan su pompalarının temizliğinin göz ardı edilmeden temizlenmesi, Bakteri ve koku oluşumunu engellemek için kesinlikle suyu ağzı açık bir şekilde buzdolabında bekletmemenizi, şayet su sebili kullanıyorsanız  her su değişimde mutlak suretle su değişim haznelerinin temizlenmesini tavsiye ederiz.   

 

Sağlıklı bir yaşam için bir yetişkin günde en az 1.5 – 2.5 litre su tüketmesi gerekmektedir. Fakat içecek ve tüketecek o olduğunuz suyun kalitesi de çok önemlidir. Hayatınızı riske atmadan sizlere doğallığı el değmemişliği ve saflığı ayağınıza getiren  ,damacana hazır suları ile  sağlınızın için atacak olduğunuz önemli adımlar ve kararların başında gelmektedir. Sevdiklerinizle birlikte susuzluğa son vermenin zamanıdır.

 

Kapaklı da sucunuz olarak 7/24 sizlerin araması ile hızlı etkili ve güler yüzlü , işini saygı çevresindeki çalışanlarımız ile hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Sizlerin  mutluluğu ve gülen yüzü bizlerin memnuniyeti olup, sizi memnun etmek adına  oluşturacak olduğunuz siparişlerinizi kısa süre içinde aksatmadan ve sizi mağdur etmeden en kısa zaman içinde adresine teslim etmekteyiz. Önceliğimiz siz müşterimizin güveni olmakla hizmetini verdiğimiz damacana hazır suyun kalitesinin arkasında duruyoruz. Damacana suyunuzun kullanımı için gerekli olan su pompası, sebil bakımı gibi  yapılacak bakım işlerini de pratik yollarla sizlerin hizmetini sunmanın yanı sıra kendi başına nasıl yapılması gerektiğinin de bilgisini aktarıyoruz. 

 

Kapaklı damacana suyu sucunuz  olarak sizlerin ve siz sevdiklerinizin sağlıklı bir yaşam hakkınızın olduğunu ve bu hakkı sonuna kadar kullanmanız için elimizden gelen tüm imkanları size sunmayı hedef aldığımız hazır  içme suyunu sizlerin ayağına kadar getirmekten ayrıca mutluluk duymaktayız. 

Tereddütlerinizi, kaygılarınızı bir kenara bırakarak kaliteli bir hayatın tadına varmak ve bu tadı kana kana içebilmek için tek yapmanız gereken Kapaklı Damacana Suyu aramanız olacaktır. 

 

Evlerinizden , iş yerlerinize ofislere  ve her türlü yaşam alanının olduğu ve temel ihtiyaç olarak görülen suyun eksiliğini yaşatmamak adına her daim sizlerin yanınızdayız. 

 

Kapaklı damacana hazır suyun çalışanlarının  hizmet kalitesini de , içmekte  ve kullanmakta olduğunuz suyun kalitesini de bizlerle yaşamının ayrıcalığını yaşamamış olmanız sizler için kayıp,  bizler için ise ayıptır. 

 

Kapaklı Damacana su satan firma olarak bizler  sizlere ulaşarak şuna  kadar ettiğimizi ayıbı telafi etmek için beklemekteyiz. Sizlerde şu ana kadar bizlerin size sunduğu hizmet kalitesinin ve kullanacak olduğunuz suyun kalitesindeki kaybınızı gidermek için harekete geçmeli ve bizleri aramalısınız. 

Artık sağlığınızdan çalmayın. Güzel bir hayat sağlık bir yaşam  ve her daim enerjik bir gün içinde,  kalitesini ortaya koyan  kapaklı hazır içme sularımızla tanışmak ve   siparişini vermekte geç kalmayın. 

Her zaman doğal olmaktan yana olan bizler , güvenilir, saygılı, itinalı ve titiz çalışanlarımızla, sadece  sizlerin değil tüm insan oğlunun  yaşantısındaki temel ihtiyaç olan  ve olmadığı takdirde yaşamsal koşulların zarar göstereceği olmazsa olmazımız suyun doğalı kaynaklardan sizlere ulaştırmanın zevkini yaşıyor ve yaşatıyoruz. 

Kapaklı Damacana Hazır su olarak yaptığımız iş ve verdiğimiz hizmette sınır tanımıyor ve her zaman sizlerin önceliklerini kendi önceliğimiz olarak görüyoruz. 

Sizlerde kendini değerli ve öncelikli görüyor ve sağlığınıza gerekli itinayı, özeni göstermek istiyorsanız ve her daim doğallık diyorsanız. Kapaklı Damacana Hazır suyu servisi arayarak evinize, ofisinize, iş yerlerinize doğallığı taşıyabilirsiniz. Kapaklı’daki sucunuz bu doğallığın hizmetini  sunabilmek için sizlerin bir telefon kadar yakınınızda ve hızlı servisi imkanı ile en kısa sürede evlerinizdedir. 

 

Yorumlara katıl

Çalıştığımız Firmalar

Tüm kombi markaların bakım ve onarımı için bizi arayın.

Firma9
Firma8
Firma6
Firma5
Firma4
Firma3
Firma2
Firma
HEMEN ARA
Çerkezköy Tesisat Kapaklı Kombi Servisi
Kartal Çilingirci