SIHHİ TESİSAT TAMİRİ

Canbaz Tesisat olarak ;    çağdaş teknolojinin ve yeniliklerin peşinde, esnaf kimliğini büyük gururla taşıyan , evlerinizin , ofislerinizin  ve yapılarınızla birlikte  ve sizin yanınızda olarak  dostunuz olmayı,  kendimize  hedef haline getirmiş, kalite ve güven politikasını ilke olarak benimseyen, genç ve enerjik ustalarımızla hizmetinizdeyiz.

Çalışmakta ve hizmet verdiğimiz alanın gereği olarak;  tesisat sorunlarının beklemeye gelmeyeceğini  ve yaşadığınız problemlerin  daha fazla maddi hasara yol  açmaması, siz müşterilerimizin zamanından çalarak sorunun  içinden çıkılmaz bir hal almaması  için elimizden gelen itinayı  gösteriyoruz. 

Tesisat denilince ilk akla gelen su ile ilgili olan tesisat döşemesidir. Canbaz Tesisat olarak su  tesisatı ile ilgili olarak karşılaşacağınız sık tesisat arızaları  sıralayacak olursak şayet;

Borunların yıpranması  ve deforme olması

Su tesisatında döşenmiş ve kullanılmakta olan boru zaman içinde paslanarak, çürümeye neden olur.  Çürüyen bu boru zaman içinde devir- daim olan  suyun basıncına dayanamayarak  içten,  dışa doğru patlama yaparak delinerek küçük su  sızıntılarına neden olabileceği gibi büyük su sızıntılarına da neden olabilir.  . 

Boruların ek yerlerinin yıpranması ve deforme olması 

Tesisat borularınızın ek yerlerindeki yani boruların birbirlerine eklenen kısımlar arızaların en çok görüldüğü kısımlardır. Bu noktalarda sızdırmazlık malzemelerinin ve maddelerinin kullanılmaması nedeniyle yada yanlış kullanılması sebebiyle su kaçağı sorunları çok fazla yaşanır. 

Tesisatta Kullanılacak Malzemeler

Su tesisatında kullanılan malzemelerin ömrü farklı farklıdır. Alınacak herhangi bir darbeye karşı sorun   yaşanması, kullanılan malzemenin alınan darbeye  karşı aynı sertliğe  sahip olmaması nedeni ile arızalara neden olabilir. 

Tesisat borularında yaşanan oksitlenme 

Genellikle eski yapılarda karşılaşılan bu sorun galvaniz borularının zaman içinde paslanması ve çürümesine dayalı olarak delinme sorunudur. Bu tür sorunda yaşayacak olduğunuz bir delinmede şiddetli birsu kaçağı sorunu yaşamasanız da, oksitlenen su sızıntısına neden olacak ve yapınıza içten içe fark ettirmeden vereceği zarar zaman içinde size büyük bir zarar olarak geri dönecektir.  

Tesisatınızdaki borunun kireçlenmesi 

Su içinde mevcut olan kireç, borularınızın iç duvarlarına tutunarak boru akış alanının daraltır.Bu nedenle suyun akışı ve basıncı azalır. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi  gibi basınçlı suya ihtiyaç duyan ürünlerinizin çalışmasında sizlere sorun  teşkil edebilir. 

Canbaz tesisat olarak bizler yaşayacak olduğumuz tüm bu sorunların çözümü için sizlerin hizmetinizdeyiz. Sizlerin oluşturacak olduğunuz gün ve saatlerde su tesisatı ile ilgili sorunlarınızı yerinde öncelikle kaçağın nereden olduğunu  sorunun ana kaynağının  ne olduğunu kırmadan tespit  yoluna giderek hem sizlerin  zamanından çalmadan , hem de yaşanacak olan manevi hasarın yanı sıra maddi hasarı en aza indirgeyerek sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. 

Canbaz Tesisat olarak ; Su tesisat, kombi tesisat , doğalgaz tesisatında yaşanan ve yaşayacak olduğunuz tüm sorunları çözümü , arızaların tamiri ve onarılması , rutin bakımlarını zamanın gelişen teknolojik ve teknik kolaylıklarından faydalanarak, kendini işinde geliştirmiş ve gelişeme , öğrenmeye açık ustalar eşliğindeki teknik personelimizin önceliği daime müşteri memnuniyetidir. Önceliğini ve ilkesini  müşteri memnuniyeti olarak gözeten Canbaz tesisat ; bakım, onarım, tamirat ve arıza gidermede kullanılacak olan malzemelerinde de ; yaptığı işin kalitesini korumak  ve yapılan iyten en iyi sonucu alabilmek için değişimi yapılan tüm ürünlerinde garantili ve kalite belgesine sahip ürünlerin kullanımına da büyük özen ve itina gösterir.  

Eğer siz  yaşantınızın içinde kaliteyi güveni  ve usta bir hizmetin keyfini yaşamak istiyor iseniz Canbaz Tesisat ile işbirliği yaparak sorunlarınıza çözüm  üretebilirsiniz. 

 

Yorumlara katıl

Çalıştığımız Firmalar

Tüm kombi markaların bakım ve onarımı için bizi arayın.

Firma9
Firma8
Firma6
Firma5
Firma4
Firma3
Firma2
Firma
HEMEN ARA
Çerkezköy Tesisat Kapaklı Kombi Servisi
Kartal Çilingirci