TESİSATÇI

TESİSAT - TESİSATÇI NEDİR?

Tesisat işleri denildiğinde akıllarda oluşan düşünce hemen, hemen bir çoğumuz su (sıhhi) tesisat işleri olarak canlanır. Kelime anlamı, bir işin yapılmasını verimli hale getirmek amacı ile hizmeti alınacak ürün veya cihazın yardımcı araçlarının, uygun yer yerlere takılarak döşenmesi ve donanımı ile bu araç bütünlüğünün tamamına tesisat denir. 

 

Bu nedenle tesisat kavramını sadece su (sıhhi ) tesisatı olarak değerlendirmek yanlıştır. Günlük yaşantımızda evimizde , işlerimizde kısacası yaşam alanların da sürekli olarak hizmetinde faydalandığımız tesisat sistemlerinin başının öncelikle olarak elbette ki, su tesisatı  (sıhhi)  çekmekte ise de, bunların yanı sıra doğalgaz tesisatı, kombi tesisat v.b tesisatlar olarak sıralayabiliriz. 

 

Tüm bu kullanmakta olduğumuz  ürünler ve cihazlar bizlerin rahatlığı, huzuru ve sağlıklı açısından önemli olup, bizim yaşam konforumuzun seviyesini arttırmaktadır. 

 

Ne var ki bu ürünlerin, zaman içinde kullanımından, hava şartlarından, tesisatın montaj ve kurum aşamasında yapılan küçük hatalardan kaynaklı arızaların oluştuğu gibi, bu arızaların   zamanında müdahale edilmemesi halinde büyük  sorunları teşkil edeceği  ve tamiratı uzun sürebilecek süreçleri de  beraberinde getireceği gerçeği ile yüzleşmelisiniz. 

 

Ancak zamanında yapılan bakım, onarım ve tamiratlar ile hem kendi, güvenliğinizi sağlayıp, hem de vaktinizi kontrol altına alabilir, maddi açıdan külfetli bir hasarın önlemini alabilirsiniz. 

 

Bizler bu konuda tesisatçınız olarak, Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar, Veliköy, Velimeşe, Saray, Karaağaç ilçelerinde (tüm marka ve model kombilerinizin) kombi tesisatı, doğalgaz tesisatı, su (sıhhi) tesisat gibi  tesisattan kaynaklı sorunların çözümü ve problemin ortadan yok edilmesi için,  yıllara dayanan tecrübe  ve  deneyimli, her konunun alanında profesyonel uzman ustalar ve çalışma ekibi ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

 

 

 

Doğalgaz Tesisatında; konutlarımızda ısınma ve ısıtma amaçlı, mutfaklarda kullanılan ve sıcak su temini için kullanmakta olduğumuz, doğalgaz tesisatı döşemesi yeni yapılacak ise keşfi, montaj ve kurumu, bakım ve onarımı, tamiratının yapılarak sorunun halledilmesi ve arızanın giderilmesi, gerek görülmesi halinde boru ve parça değişiminin yapılması, kaçak kontrollerinin yapılarak tespit edilmesi gibi doğalgaz tesisatınız ile ilgili sorunların vakit kaybetmeden,zamanında  ve yerinde müdahale ile sonuca ulaştırılmasında, 

 

Kombi Tesisatında; her marka ve model kombinizin montaj ve kurumu, Kombinizin yüksek sesle çalışması, su sızdırması, suyu ısıtmaması ve kombiniz aktif halde iken dışa doğru alev çıkarması, kombinizin tesisat borularının yıpranması, deforme veya kirlenmesi ve tıkanması gibi göze çarpan ve bunlara bağlı olarak devamı gelebilecek olan arızaların, tamiratı, bakımı, peteklerinin temizliği, peteklerin ısınmaması, montaj ve kurumu, gerekli görülmesi halinde parça değişiminin hızlı ve güvenilir bir şekilde hızlı metotları ile yerine getirilmesinde  

 

 

Su (sıhhi) Tesisatında; yaşantımızın temel kaynağı olan temiz suyun evimize, yaşam alanlarımıza taşınması ile pis suyun atılmasını sağlayan, tesisat ihtiyaçlarının en başını çeken donanım su tesisatıdır. Özellikle çoklu binalarda ve yaşam alanlarında çok fazla sorun teşkil eden bir durumdur. Klozetlerin, lavaboların tıkanması, tesisat borularının delinmesi, su kaçağı, tesisat borularının kireçlenmesi gibi sorunlar sıkça karşımıza çıkmaktadır. 

 

Tüm bu sorunlar bize verdiği hasarın yanı sıra komşunuza da zarar teşkil edebilecek sonuçları da medya getirebilir. 

 

Bu tür sorunların en başını klozetlerin tıkması ile hem sizin hem de komşularınızın yaşandığı mağduriyetler dikkat çekmektedir. 

 

Şunu unutmayın ki; kendi klozetinizin tıkanıklığını gidermek için , kendi ürettiğiniz yada işin ustası olmayan bir tesisat ustası tarafından gerçekleştirilen, geçici  çözüm zaman içinde başını ağrıtabileceği gibi eğer çoklu ve katlı bir dairede yaşam alanında yaşıyorsanız, sürdürüyorsanız komşunuzun da başının ağrımasına neden olacaktır. 

 

Özellikle klozetlerinizde  yaşamış olduğunuz tıkanıklık ve arıza durumlarını bilinçsiz bir tamirci tarafından ya da kendi tarafınızdan müdahale edilerek geçici çözüm yolu aranmamalı işinde uzman ve profesyonel ustaların işbirliği veya tesisatçı yardımı ile sorun giderilmelidir. 

 

Kısaca tesisatçınız olarak ; Su  tesisatı ile ilgili tüm sorun ve arızaları , tadilatları , arızanın büyüklüğü ve yahut küçüklüğüne bakılmaksızın, fark ettiğiniz an derhal ve mutlak suretle işinde deneyimli uzman bir tesisatçı ya da usta ile yapılması gerektiğinin önemle altını çizeriz. Aksi takdirde su tesisatına bağlı olarak kullanmakta olduğunuz çamaşır makineniz, bulaşık makinenizden randımanlı bir verim alamayacağınız gibi  daha  maddi hasarı büyük sıkıntılarla yüz yüze gelebilirsiniz. 

 

Tesisatçınız olarak ; su tesisatı ile ilgili tüm arızaların,problemlerin  sorunların ve şikayetlerin giderilmesinde Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar, Veliköy, Velimeşe, Saray, Karaağaç ilçelerinde yerinde müdahale ederek arızanın tespitinin kırmadan ve dökmeden yapılmasını sağlayıp, sizlerin yaşadığınız kaous ve gerilimi aza indirmek için ve sizlerin yüzünüzü güldürerek nefes almanızı sağlamak için sizlerin yanındayız.

 

Tüm bu anlatılanları göz önünde bulundurarak , tesisatçınız olarak tavsiyemiz mutlaka her işin kendi alanındaki uzman ve profesyonel uzman usta tesisatçılar ile çalışılmalı yada tesisat servisi ile irtibata geçilmelidir. 

Biz tesisatçınız olarak ; her marka ve model kombinin iç aksam  ve tesisatının farklı donanımlarda olduğunu, belirterek, kombiniz teknik bilgiye sahip kişiler tarafından tamirinin, arızasının, onarımının, montaj ve kurumu ile gerekli görülmesi halinde parça değişmelerinin yapılması gerektiğini önemle vurgularız.  

Kombi, şofben, ocak, kalorifer sistemleri gibi sürekli kullandığınız ve doğalgaz ile yakından  bağlantılı bu cihazlarlarında sağlıklı ve sorusuz olarak işlevini yerine getirebilmesi için  doğalgaz tesisat döşemesinin mutlaka konusunda uzman teknik bilgi ve donanıma sahip, deneyimli ustalar tarafından yada tesisatçılar tarafından yapılmalıdır.   

 

Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar, Veliköy, Velimeşe, Saray, Karaağaç ilçelerinde; kombi arızları, su arızları, doğalgaz tesisat arızalarından kaynaklı sorunlar yaşıyor iseniz kullanmakta olduğunuz tesisatınıza ait alanında uzman, teknik bilgi ve donanıma sahip, yenilikleri takip eden yeniklikçi ve çağdaş işinin ehli uzman,profesyonel deneyimli ve tecrübeli ustaların öncülüğündeki ekip çalışanları ile tamir,onarım, bakım, tesisat döşeme, arıza tespit, keşif , arıza tespit, parça değişimi gibi kombi, doğalgaz, su(sıhhi) tesisat sorunlarını en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için hizmetinizdeyiz. 

 

Tesisatçınız olarak önceliğimiz , her daim müşterilerin memnuniyeti, güler yüzü olmakla, sizlerin bizlere duyacak olduğunuz güveni boşa çıkarmamaktır. 

 

Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar, Veliköy, Velimeşe, Saray, Karaağaç ilçelerinde güven duyacağınız bir tesisatçıya ihtiyacınız var ise ; gözünüz arkanızda kalmasın istiyorsanız şayet tek yapmanız gereken tesisatçınız olarak bizleri arayarak sizlerin belirttiği gün ve saatlerde randevularınızı oluşturmak olacaktır. 

 

Tesisatçınız olarak Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar, Veliköy, Velimeşe, Saray, Karaağaç ilçelerinde ,sizlerin oluşturduğu saat ve günde randevularımıza bağlı kalarak, tesisatlarınız ile ilgili sorunun ana kaynağını tespitini yapıp, yerinde tamir, onarım, bakım  parça değişimi gibi tamirat işlemlerini gerçekleştirerek, kombi, doğal gaz, su tesisatlarından kaynaklı sorunları özenli, itinalı, titiz  ve prensip sahibi ekip çalışanları ve ustalarının çalışmaları ile  kısa vadede  çözüm üreterek sorunu neticelendirmekteyiz.  

 

Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar, Veliköy, Velimeşe, Saray, Karaağaç ilçelerindeki

Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin karşılığında tesisatçınız olarak, sizleri memnun etmenin ve sizleri mutlu görmenin gururunu her zaman taşımakla birlikte, siz müşterilerimizin  memnuniyeti yapmakta vermekte olduğumuz hizmetin referansı olarak değerlendiren, sizlerin referansını da, işimizin garantisi olarak gören bir zihniyetle çalışmakta ve  sürekli olarak çağdaş teknolojiyi yakından takip eden teknik donanım aletleri  ve bilgiler eşliğinde , yeniliğe açık ustalarla sizlere hizmet vermekteyiz. 

 

Tesisatçınız olarak; sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin rahatlığını birebir yaşamak için  vakit kaybetmeden bizlere ulaşarak  iş birliğinin ilk başlangıç adımını atabilir zaman kaybınızı ortadan kaldırabilirsiniz. 

 

 

Yorumlara katıl

Çalıştığımız Firmalar

Tüm kombi markaların bakım ve onarımı için bizi arayın.

Firma9
Firma8
Firma6
Firma5
Firma4
Firma3
Firma2
Firma
HEMEN ARA
Çerkezköy Tesisat Kapaklı Kombi Servisi
Kartal Çilingirci