KAPAKLI SU TESİSATI TAMİRİ

 

Kapaklı Su Tesisat Tamiri

 

Su Tesisatınızdaki Arızalar Zamanla Su Borularının Çürümesinden yada Plastik  su boruların Kaynak yerlerinin Zamanla Sızdırmazlık Özlelliğini Yitirmesinden Dolayı Ortaya Çıkar  Şayet Eviniz, İş yeriniz eski yapı ise Su tesisatınız eskiyse galvaniz boru olma olasılığı yüksektir galvaniz boruların ömrü bulunduğu ortama göre değişim göstermektedir örneğin rutubetsiz ve ıslak görmeyen bir yerde 18-22 sene iken ıslak ve rutubetli yerlerde 10-12 senede çürüyebilmektedir. tesisatınız eski ise çürüyen su borusunun yerini bulup değiştirmek bazen çözüm olmakla beraber su borusunun diğer yerlerininde çürük olması durumunda bu seferde oradan kaçak yapmasına sebeb olabilir o yüzden tesisatınıza tamirat yaptırken işi bilen işinin ehli bir Kapaklıda Tesisatçı tarafından borunun durumunun da iyi analiz edilmesi gerekir. Bu gibi durumlarda Su tesisatınızı komple değiştirmek daha sağlıklı olacaktır. Su tesisatınızı yüzeyden döşenmiş olabilecegi gibi bazı kısımlarını fayans altına gömerekte döşenmiş olabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka bir Kapaklı tesisat ustasın dan yardım almanız gerekir.

Kapaklı Pissu Atık Su Tamiri

 

Pis su atık su tesisatı evlerde işyerlerinde kullanılmış kirli suların kanalizasyona aktarılmasını sağlayan atık su boru hattıdır pissu tesisatlarında arızalar genelde tıkanma nedeni ile meydana gelir tıkanmış bir pis atık su tesisatında basınç oluşacağı için tesisat contalarından sızdırmalar başlar ve uzun süre sonra anlaşılabilen sızıntılara neden olur pis su tesisatı binalarda genellikle tuvalet, mutfak, banyo, varsa ebeveyn banyosunda bulunur. Pis su hattının toprak altında kalan bölümlerinde akıntıyı vermek çok önemlidir dolgu olan yerlerde zamanla toprak oturması olacağı için pis su boru hattının akıntısı özelliğini kaybedebilir bu gibi bir durumla karşılaşmamak için kapaklı tesisatçı ile irtibata geçip kontrol ettirmenizde yarar var. Kapaklı Tesisatcınızın dolgu zemini borunun altlarını gerekirse kumla doldurmak pis su hattının sağlıklı bir şekilde çalışmasında etkili olacaktır. Eski Yapılarda pik ve Aspes Pis atık  su boruları kullanılmıştır. Bu Tip Eski Atık Su Boruları Ömürlerini Tamamlamıştır devamlı olarak tıkanma sorunları ortaya çıkmaktadır çünkü içlerinin çapı yılların vermiş olduğu yorgunluktan, kullanımdan dolayı kireçlenmiş ve daralmıştır. Bu Tip Boruların Kapaklı #Tesisatcı Tamiri Bakımı Sonucu kısa Süreli Çözmektedir. Sizde Sürekli atık su sorunu yaşamak istemiyorsanız borularınızı değiştirmeniz sizin için daha hesaplı ve kalıcı çözüm olacaktır.

Sizin de pis su, atık su ile ilgili işiniz varsa bizi arayabilirsiniz.

Kapaklı Musluk Tamiri Montajı

 

Musluk ve bataryalarınızın tamirini için kapaklı tesisat servislerimiz vardır. Her Musluk Batarya sı Damlatıyor yada Su Kaçırıyor diye Yenilenmesi Gerekmez Günümüzde Bununla Uğraşmak İstemeyen Ustalar bu musluk arızalı değişmesi gerek diyerek müşterilerini zarara uğratmaktan kaçınmıyor hemde milli servetimizi heba ediyorlar. Evizindeki, iş yerinizdeki musluk ve bataryaların tamir ve bakımını sadece kapaklı tesisatçı servis ücreti karşılığında yapıyoruz. #musluk ve bataryalar değişik noktalarından arıza verebilir muslukların conta yatağının bozulması durumunda ne kadar kaliteli conta dahi taksanız damlatmaya devam edecektir bu ve buna benzer  durumlarda conta yataklarının usta tarafından temizlenip düzeltimesi  gerekmektedir salmastralarından arıza yapan banyo ve mutfak musluk ve bataryaların salmastralarının değişmesi gerekebilir. Kısaca Her Türlü Musluklarınızın Tamirini yaptırmak İstiyorsanız Bizi Arayın.

Yorumlara katıl

Çalıştığımız Firmalar

Tüm kombi markaların bakım ve onarımı için bizi arayın.

Firma9
Firma8
Firma6
Firma5
Firma4
Firma3
Firma2
Firma
HEMEN ARA
Kartal Çilingirci